BALÇOVA GRUNDİG SERVİSİ

Balçova Grundig Servisi 0 850 302 34 34

Balçova Grundig Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Grundig Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Balçova her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Balçova Grundig Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Balçova Grundig Servisi Telefonu: 0 850 302 34 34
✅ Balçova Grundig Televizyon Servisi ✅ Balçova Grundig Klima Servisi
✅ Balçova Grundig Beyaz Eşya Servisi ✅ Balçova Grundig Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Grundig markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Balçova Grundig Servisi İzmir ili Balçova İlçesinde Grundig Klima Servisi, Grundig Televizyon Servisi, Grundig Beyaz Eşya Servisi ve Grundig Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Balçova bölgesinde Grundig Servisi ihtiyacınız olması durumunda Balçova Grundig Servisi İletişim numarası 0 850 302 34 34 dür. Bizlere ulaşarak Grundig Servis talebinde bulunabilirsiniz.