URLA GRUNDİG SERVİSİ

Urla Grundig Servisi 0 850 302 34 34

Urla Grundig Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Grundig Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Urla her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Urla Grundig Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Urla Grundig Servisi Telefonu: 0 850 302 34 34
✅ Urla Grundig Televizyon Servisi ✅ Urla Grundig Klima Servisi
✅ Urla Grundig Beyaz Eşya Servisi ✅ Urla Grundig Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Grundig markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Urla Grundig Servisi İzmir ili Urla İlçesinde Grundig Klima Servisi, Grundig Televizyon Servisi, Grundig Beyaz Eşya Servisi ve Grundig Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Urla bölgesinde Grundig Servisi ihtiyacınız olması durumunda Urla Grundig Servisi İletişim numarası 0 850 302 34 34 dür. Bizlere ulaşarak Grundig Servis talebinde bulunabilirsiniz.